xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900
+420 724 393 757 info@daneaaudit.cz

PŁACE

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości dwukierunkowej osób prawnych (organizacji zarobkowych i niezarobkowych), księgowości podatkowej osób fizycznych, a także w prowadzeniu kadr i płac.

Nasi klienci mogą również działać z własnym działem HR, opracowujemy listy płac i komunikujemy się z syndykami masy upadłościowej i urzędami. Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani, jesteśmy również biegli w stosunkach zagranicznych, tj. opodatkowaniu międzynarodowym na podstawie przepisów o podwójnym opodatkowaniu, w tym wpływu świadczeń pracowniczych i podróży.

Vedení mzdové agendy zajišťujeme pro řadu společností zaměřených na výrobu i poskytování služeb. Zkušenosti máme s různými typy pracovních poměrů, druhy mezd, délkou pracovní doby, rozvržením směn, cizinci, apod.

Naši zaměstnanci jsou každoročně proškolováni nejenom odbornými pracovníky z Finančního úřadu, OSSZ, zdravotních pojišťoven, ale také lektory z Komory daňových poradců ČR.

Oferujemy Państwu prowadzenie listy płac w oprogramowaniu:

  • PREMIER
  • POHODA
  • VEMA
  • HELIOS
  • inne w drodze umowy

CENY INDYKATYWNE

 

Dla każdego klienta kalkulujemy cenę według orientacyjnego cennika usług, natomiast cenę ostateczną możemy ustalić w drodze porozumienia.

  • Měsíční zpracování mezd (hlavní pracovní poměr, dohoda o pracovní činnosti) v ceně min. 295 Kč za 1 zaměstnance / měsíčně.
  • Měsíční zpracování dohod o provedení práce v ceně min. 250 Kč za 1 zaměstnance / měsíčně.
  • Další požadavky mzdové účetní dle odsouhlasených hodin s klientem v sazbě 900 Kč/hod.

Jeśli są Państwo zainteresowani obsługą listy płac, prosimy o kontakt pod adresem info@daneaaudit.cz.

ADRES:

Daně a audit s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava – Mariánské hory
budova DTO CZ, s.r.o.
3. poschodí, kanceláře č. 400-406

KONTAKTY:

info@daneaaudit.cz
+420 596 620 441
+420 724 393 757