+420 724 393 757 info@daneaaudit.cz

KONTAKTY

Daně a audit s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava – Mariánské Hory
budova DTO CZ, s.r.o.
3. poschodí, kanceláře č. 400-406

info@daneaaudit.cz

+420 596 620 441
+420 724 393 757

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Ing. Dagmar Beránková

Ing. Dagmar Beránková

Jednatel, auditor, daňový poradce, soudní znalec v oblasti účetnictví

 

Ing. Šárka Calábková

Ing. Šárka Calábková

Jednatel, auditor, daňový poradce

 

Mobil: +420 602 573 557
E-mail: berankova@daneaaudit.cz

Mobil: +420 724 932 484
E-mail: calabkova@daneaaudit.cz

Organizační tým

Bc. Radka Havlíková

Bc. Radka Havlíková

asistent jednatele, organizační manažer firmy, časový plán a domlouvání schůzek, uzavírání smluv, organizace školení

Mobil: +420 724 393 757
E-mail: sekretariat@daneaaudit.cz

Tel: +420 596 620 441

Ing. Kateřina Otrubová

Ing. Kateřina Otrubová

Mateřská / rodičovská dovolená

Oldřiška Mertová

Oldřiška Mertová

Péče o klienty, archivnictví

AUDITORSKÝ A DAŇOVÝ TÝM

Ing. Lukáš Duroň

Ing. Lukáš Duroň

Asistent auditora a daňového poradce

Mobil: +420 721 364 486
E-mail: duron@daneaaudit.cz

Ing. Lenka Šnicerová

Ing. Lenka Šnicerová

Asistent auditora a daňového poradce

Mobil: +420 737 228 223
E-mail: Snicerova@daneaaudit.cz

Bc. Kateřina Špirutová

Bc. Kateřina Špirutová

Asistent auditora a daňového poradce

Mobil: +420 725 473 899
E-mail: Spirutova@daneaaudit.cz

Ing. Adéla Bindáčová

Ing. Adéla Bindáčová

Mateřská/rodičovská dovolená

Richard Šindler

Richard Šindler

Asistent

E-mail: asistent@daneaaudit.cz

ÚČETNÍ TÝM

Ing. Martina Buryšková

Ing. Martina Buryšková

Hlavní účetní

Mobil: +420 725 056 016
E-mail: buryskova@daneaaudit.cz

Ing. Adéla Volková

Ing. Adéla Volková

Účetní

Mobil: +420 606 346 446
E-mail: volkova@daneaaudit.cz

Ing. Petr Beránek

Ing. Petr Beránek

Účetní

Mobil: +420 604 897 846
E-mail: beranek@daneaaudit.cz

Ing. Daniel Bogar

Ing. Daniel Bogar

Účetní, asistent daňového poradce

Mobil: +420 602 543 723
E-mail: bogar@daneaaudit.cz

Iveta Tatranová

Iveta Tatranová

Účetní

Mobil: +420 602 542 944
E-mail: tatranova@daneaaudit.cz

Jarmila Hanáková

Jarmila Hanáková

Účetní

Mobil: +420 724 313 896

Bc. Michaela Bačová

Bc. Michaela Bačová

Účetní

E-mail: Bacova@daneaaudit.cz

MZDOVÁ ÚČTÁRNA

Ing. Michaela Faksová

Ing. Michaela Faksová

Mzdová účetní

E-mail: Faksova@daneaaudit.cz

 Bc. Marie Haluzíková, DiS

Bc. Marie Haluzíková, DiS

Mzdová účetní

Mobil: +420 702 129 415
E-mail: Haluzikova@daneaaudit.cz

Veronika Prokšová

Veronika Prokšová

Mzdová účetní

Mobil: +420 724 591 631
E-mail: Proksova@daneaaudit.cz

Jana Barošová

Jana Barošová

Mzdová účetní

Mobil: +420 724 313 896
E-mail: barosova@daneaaudit.cz

NAPIŠTE NÁM

5 + 9 =

ADRESA:

Daně a audit s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava – Mariánské hory
budova DTO CZ, s.r.o.
3. poschodí, kanceláře č. 400-406

KONTAKT:

info@daneaaudit.cz
+420 596 620 441
+420 724 393 757