O nás

Společnost Daně a audit s.r.o. byla založena v roce 1996. Ve společnosti působí auditoři a daňoví poradci s dlouholetou praxí.

 

Společnost se od svého vzniku zaměřuje zejména na audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání. Od roku 1999 byla činnost společnosti rozšířena i o vedení účetnictví. Účetnictví vedeme dle českých národních standardů a v případě požadavků i dle mezinárodních standardů IFRS. V případě požadavků pomůžeme zajistit převod české účetní závěrky do IFRS.  Motivem společnosti od samého začátku je poskytnutí kvalitních služeb za příznivou cenu.

 

  

Vedoucí pracovníci společnosti

Ing. Dagmar Beránková

Ing. Dagmar Beránková

Auditor číslo osvědčení 1749, daňový poradce číslo osvědčení 1697.
Absolventka Vysoké školy báňské s podnikovou praxí v různých ekonomických funkcích a účetnictví. Přednáší pro odbornou veřejnost v Ostravě i v Praze, je dlouholetou lektorkou Svazu účetních Ostrava, ODBORCONSULTU, 1.VOX a.s. Praha a dalších školících agentur. Je soudním znalcem v oblasti účetnictví a bilančním účetním 2. stupně. Jako daňový poradce působí od roku 1995 a jako auditor od roku 1997.

 

Ing. Šárka Nademlejnská

Ing. Šárka Nademlejnská

Auditor číslo osvědčení 2221, daňový poradce číslo osvědčení 4187.
Absolventka Ekonomické fakulty obor finance a podnikováekonomika, VŠB - TÚ Ostrava. Má dlouholetou praxi v účetnictví. Jako daňový poradce působí od roku 2008 a jako auditor od roku 2011.